Zlepšete svůj životní styl s holistickou masáží

Zlepšete svůj životní styl s holistickou masáží

Co je holistická masáž a jak nám může pomoci

Mluvíme-li o holistické masáži, máme na mysli přístup ke zdraví, který zohledňuje celou osobu - tělo, mysl a duši. Nerozbitné spojení těchto trojic je hřebíkem, které naše zdraví drží pohromadě. Přítomnostní naši kočku Bellu, jak si oblíbeně láme drápy na masážním stole Jiřího (mého muže), když máme doma klienty. A přesto, že se u této situace můžeme smát, je těžké přehlédnout význam spojení mezi tělem a duší.

Krásná synergie těla, mysli a duše

Když jsme zdraví a v rovnováze, cítíme se lépe na fyzické úrovni, ale také psychicky. Život má mnohem víc barev a radosti. Někdy to poznám jen podle svých dětí, Alžběty a Maximiliana. Když jsou napjatí a přepracovaní, mění se jejich chování a pohoda. Proto je důležitá regulace této rovnováhy a základem toho je holistická masáž.

Nesouvisí jen s fyzickým tělem

Mějme na paměti, že holistický přístup znamená zabývat se celým tělem, ne jen naší fyzickou stránkou. Nebude-li náš králík Míla dostatečně pozorný k tomu, kde své drobné pacičky umisťuje při přeskakování Bella, může se lůžko Jiřího stát pro něj pastí. Stejně tak i náš život potřebuje správného průvodce, který ví, kde pokládat své kroky.

Holistická masáž pro regeneraci a relaxaci

Regenerace a relaxace jsou pro naše tělo a mysl naprosto zásadní. Když jsem byla na masáži poprvé, byla jsem napjatá a nebylo mi dobře. Po masáži jsem se cítila jako za mlada, plná energie a radosti, jako když mi Jiří poprvé uvařil jeho neodolatelný guláš. Holistická masáž je zvláštní, protože se snaží postarat se o všechny aspekty našeho života.

Moje zkušenost: Nedívejme se jen na povrch

Jako matka dvou dětí musím být vždy připravená a plná energie. Když mě poprvé bolí záda, nemyslím si, že bych měla jít na masáž. Ale když mi Jiří připomněl moji první zkušenost s masážemi, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Zjistila jsem, že holistická masáž je mnohem víc než jen práce s tělem. Prožila jsem úlevu a spokojenost, která procházela přímo do mého života.

Extrémně důležité - správný terapeut

Není důležité, koho si vyberete jako svého maséra. Mějte na paměti, že úroveň zkušeností vašeho maséra má přímý vliv na výsledky. Můj manžel Jiří je profesionální masér, a tak vím, jak důležitý je výběr správného terapeuta. Buďte opatrní a vybírejte svého terapeuta zodpovědně.

Nejen masér, ale i průvodce

Jako matka ráda pomáhám svým dětem, Alžbětě a Maximilianovi, a stejně tak mám svého maséra ráda. Masér je váš průvodce a pomocník na cestě k rovnováze těla, mysli a duše. Proto je pro vás tak důležité, abyste se cítili dobře ve společnosti svého terapeuta.

Tipy pro lepší holistickou masáž

Chcete-li se ujistit, že získáte z holistické masáže maximum, je důležité dodržovat několik zásad. Relaxace a pravidelnost jsou klíčové, stejně jako otevřenost k novým zkušenostem. Nebojte se vyzkoušet něco nového, stejně jako když jsme poprvé vyzkoušeli guláš Jiřího a všichni jsme se zamilovali.