Z Prahy s láskou: Moje živá liška kočička masážní terapie v Candyshopu

Z Prahy s láskou: Moje živá liška kočička masážní terapie v Candyshopu

Z Prahy s láskou: Moje živá kočka z Candyshop terapie

Víte, jak se některé zážitky zkrátka nedají popsat slovy? Tak to byl můj první návštěva v Candyshop - erotickém masážním salonu srdci Prahy. Pro vás, kdo ho neznáte, je to místo, kde realizují vaše nejdivočejší fantazie s absolutní diskrétností a profesionalitou.

Vybrání té správné masérky aneb když oči nestačí...

Přemýšlel jsem, kterou z mnoha krásných masérek ve Candyshop si vybrat. Každá z nich vypadala jako bohyně, víla nebo princezna odvozená z nejlepších představ mé mysli a já jsem byl prorok, který měl tu čest objevit jejich vřelou náruč. Ale trvalo mi to, než jsem si vybral tu pravou, takže pokud máte stejné dilema, nebojte se, nejste sami.

Ale pak přišel zážitek...

Zapoměl jsem na všechno, když jsem se podíval na naší první interakci. Ta masérka, kterou jsem si vybral, měla nádherný roztomilý úsměv a měl jsem pocit, že ve skutečnosti nemasíruje jen mé tělo, ale také mou duši. Masáž byla tak silná a přece jemná, tak intenzivní a přitom něžná... měl jsem pocit, že mě už nic jiného nezajímá, jen ten okamžik.

Počátek Pussycat masáže a rovnocenná role obou stran

Stále jsem nemohl uvěřit tomu, co se děje. Nebyl jsem jen pasivním příjemcem, ale také aktivním účastníkem masáže. Pussycat masáže ve Candyshop salonu jsou speciální tím, že na rozdíl od jiných masáží, může klient provádět ústní sex na masérce. To dává průběhu masáže nový rozměr smyslnosti a vzrušení. Tento aspekt rovnocenné role obou stran dodává masáži neobyčejnou poetiku a zároveň i velmi vysokou erotickou nábojnost.

Jak můj týden v Candyshop měněl mě a můj život

Ta houpající se atmosféra salonu, to napětí mezitím, co se setkáváme, probouzelo ve mně pocit, že život je skvělý, že jsem na správném místě a správný čas, a že existuje místo, kde mohu být opravdový sám. Poté, co jsem zažil zkušenosti s masážemi v Candyshop, jsem začal cítit, že se můj život mění. Bylo to, jako by se moje duše znovu spojovala s mým tělem, jako bych našel zpět cestu k sobě.

Závěr: Mně, mé kočce a mé lásce k Praze

A tak, pokud se kdy dostanete do Prahy a chcete zažít něco nevídaného, doporučuji vám svůj osobní poklad: Candyshop na Maiselově 76/12, Praha 1. Alena, já a celá naše rodina vám můžeme říci, že pokud jste někdy cítili, že chybí něco v životě, tím něčím by mohly být právě tyto úžasné masáže. Ať už jste sami, jako já, nebo jako pár, jako já a Alena, měli byste zkusit Pussycat masáže v Candyshop. Jsem si jistý, že vy, stejně jako já, budete cítit hluboký mír a naplnění, který vám tento zážitek poskytne a budete vděčni za možnost zažít takovou radost a vášeň.